KTA merr mirënjohje ndërkombëtare nga FIA- për projektin ”First Aid on Road”
KTA merr mirënjohje ndërkombëtare nga FIA- për projektin ”First Aid on Road”
STUDIMET E FIA-S PËR BATERITË E RICIKLUESHME TË MAKINAVE ELEKTRIKE DHE KOSTOJA E MAKINËS
STUDIMET E FIA-S PËR BATERITË E RICIKLUESHME TË MAKINAVE ELEKTRIKE DHE KOSTOJA E MAKINËS
NDËRTIMI I NJË KULTURE TË LËVIZJES SË SIGURT
NDËRTIMI I NJË KULTURE TË LËVIZJES SË SIGURT
VLERËSIMET MË TË FUNDIT TË GREEN NCAP PËR ŠKODA FABIA, NISSAN QASHQAI DHE HYUNDAI TUCSON
VLERËSIMET MË TË FUNDIT TË GREEN NCAP PËR ŠKODA FABIA, NISSAN QASHQAI DHE HYUNDAI TUCSON
FIA emëron një CEO për herë të parë
FIA emëron një CEO për herë të parë
PlayPause
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ANËTARESOHU NË KTA

Kur udhëtoni në vend ose kudo tjetër në Evropë, zgjidhni një paketë anëtarësie të përshtatur për nevojat tuaja dhe thirrni ndihmë falas në rrugë ose plasaritje në rast të një avari, kudo që të jeni. Udhëtoni me kujdes!

123123

Shërbimet shtesë në kuader të Asistencës Rrugore

TAXI

Për klientët e anëtarësuar në pakot të cilat përfshijnë TAXI si shërbim, ne ofrojmë taxi per bartjen e udhëtarëve ne destinacione 

RENT

 Për klientët e anëtarësuar në pakot të cilat përfshijnë RENT-ën si shërbim, ne ofrojmë një veturë me qera në rast se vetura 

HOTEL

Për klientët e anëtarësuar në pakot të cilat përfshijnë HOTEL si shërbim, ne ofrojmë qëndrim në hotel nese vetura nuk riparohet brenda 

BILETA

Për klientët e anëtarësuar në pakot të cilat përfshijnë BILETAT si shërbim, ne ofrojmë rezervimin e biletave nese